Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ArkAmA“

Sandėlininkas / Krovėjas

888-1268 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „ArkAmA“

Darbo pobūdis

Sandėlininkas(-ė)
UAB Arkama Logistikos sandėliuose šiuo metu ieškome Sandėlininko (-ės)/ KROVĖJO .

Darbo pobūdis:
Mechanizuota ir rankinė prekių/krovinių krova, rūšiavimas
Elektrinio krautuvo valdymas, darbas su sandėlio valdymo programa
Krovinių iškrovimas / pakrovimas - iš mašinos
Prekių/krovinių sutikrinimas, priėmimas ir sandėliavimas
Prekių / krovinių atrinkimas, pakrovimas - į mašiną

Reikalavimai

Reikalavimai:
Patirtis analogiško darbo ne mažiau 1metai.
Darbštumas, sąžiningumas, atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas.
Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai
Darbo sandėliuose patirtis (privalumas).
Būtina mokėti dirbti aukštuminiu krautuvu, elektrokrautuvo pažymėjimas (butų privalumas).

Galite susisiekti:

Mes jums siūlome

Mes jums siūlome:

Nuolatinį darbą.
Darbas su šiuolaikine krovimo technika.
Visas socialines garantijas
Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą
Priemones reikalingas darbui.

Atlyginimas

888-1268 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Arkama“ užsiima muitinės tarpininko paslaugomis, ekspedicijos, krovos ir sandėliavimo darbais.
informacija apie UAB „ArkAmA“
1793 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
28
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1368 €
25% uždirba 1368-1739 €
25% uždirba 1739-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €