UAB „Kaducėjus“

Sandėlininkas - operatorius

800-1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Kaducėjus“

Darbo pobūdis

Transporto įmonė, teikianti pervežimo paslaugas šiuo metu ieško sandėlininko-krovėjo. Darbas su siuntomis, kroviniais. Darbo vieta DPD Klaipėdos terminale. LEZ teritorija, Pramonės g. 10, Klaipėda

Darbo laikas I-III nuo 10:00 iki 19:00 Galimybė papildomai užsidirbti savaitgaliais.

Dėl platesnės informacijos galite kreiptis tel.: +37061062616

Reikalavimai

Vairuotojo pažymėjimas B kat.
Krautuvo vairavimo patirtis
Keltuvo pažymėjimas
Punktualumas, sąžiningumas, atsakingumas
Gebėjimas greitai įsisavinti informaciją ir ją naudoti
Darbo patirtis sandėlyje (privalumas)

Mes jums siūlome

Atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų
Darbą draugiškame kolektyve
Socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

UAB "Kaducėjus" - transporto įmonė, teikianti pervežimo paslaugas. DPD Lietuva partneris.
Įmonei plečiantis autotransporto parkui reikalingi nauji vairuotojai.
See all ads of this company (4)
informacija apie UAB „Kaducėjus“
953 €
Vid. atlyginimas bruto
145
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 702 €
25% uždirba 702-896 €
25% uždirba 896-1118 €
25% uždirba nuo 1118 €