Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Valdema“

SANDĖLININKAS - KROVĖJAS

700-900 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - UAB „Valdema“

Darbo pobūdis

Transporto įmonė, teikianti pervežimo paslaugas ieško sandėlininko-krovėjo. Darbas su kroviniais: krovinių iškrovimas, pakrovimas iš puspriekabių. darbas yra fizinis.

Reikalavimai

Punktualumas ,atsakingumas ,tvarkos užtikrinimas darbo vietoje. Be žalingų įpročių. Galimybė dirbti autokrautuvu- privalumas.

Mes jums siūlome

Siūlome lankstų darbo grafiką, galima dirbti viršvalandžius. Su perspektyva tobulėti.

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas

Pagrindinė mūsų įmonės veikla - pilnų ir dalinių krovinių gabenimas eurpos sajungoje
informacija apie UAB „Valdema“
1037 €
Vid. atlyginimas bruto
59
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 799 €
25% uždirba 799-1180 €
25% uždirba 1180-1222 €
25% uždirba nuo 1222 €