UAB „Valdema“

SANDĖLININKAS - KROVĖJAS

700-1200 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - UAB „Valdema“

Darbo pobūdis

Transporto įmonė, teikianti pervežimo paslaugas ieško pilnai darbo dienai sandėlininko - krovėjo.
Galima dirbti ir ne pilnu etatu. Darbas su kroviniais: krovinių iškrovimas, pakrovimas iš puspriekabių.
Darbas yra dalinai fizinis, galimybė dirbti dalinai su autokrautuvu, nemokančius išmokome.
Karijeros galimybės

Reikalavimai darbuotojui

Punktualumas, atsakingumas, tvarkos užtikrinimas darbo vietoje.
Be žalingų įpročių.
Galimybė dirbti autokrautuvu- privalumas.
Su perspektyva tobulėti.

Siūlome lankstų darbo grafiką, galima dirbti viršvalandžius. Su perspektyva tobulėti.

Atlyginimas

700-1200 €/mėn. į rankas

Pagrindinė mūsų įmonės veikla - pilnų ir dalinių krovinių gabenimas eurpos sajungoje.
informacija apie UAB „Valdema“
1393 €
Vid. atlyginimas bruto
58
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 999 €
25% uždirba 999-1563 €
25% uždirba 1563-1590 €
25% uždirba nuo 1590 €