Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Klaipėdos baldų prekyba"
More about company »

Sandėlininkas - krovėjas

Panevėžys - UAB "Klaipėdos baldų prekyba"

Darbo pobūdis

Priimti ir išduoti materialines vertybes (baldus ir kt. prekes);
Pakrauti/iškrauti prekes;
Vykdyti materialinių vertybių apskaitą;
Užtikrinti prekių sandėliavimą laikantis sandėliavimo, priešgaisrinių ir darbo saugos taisyklių;
Valdyti užsakymų neatitikčių ir brokų procesą;
Dalyvauti materialinių vertybių inventorizacijose;
Palaikyti sandėlyje švarą ir tvarką;
Surinkti baldus ekspozicijoje.

Reikalavimai

Ne žemesnis kaip aukštesnysis išsilavinimas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, iScala būtų privalumas;
Organizuotumas, operatyvumas, sąžiningumas;
Panašaus darbo patirtis.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo regiono rezultatų;
Ilgalaikį darbą šiuolaikiškoje kompanijoje, jaunatviškame ir draugiškame kolektyve.

Berry baldai - tai mažmeninės prekybos tinklas, valdantis 6 baldų ir interjero aksesuarų parduotuves didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Berry baldų salonuose prekiaujame Lietuvos ir užsienio gamintojų baldais bei interjero detalėmis.
Įmonėje vid. atlyginimas 1106€
36% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)