Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet

SANDĖLININKAS - KROVIKAS (-Ė)

750-900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Darbas su sandėlio programa;
  • Krovininių automobilių iškrovimas bei pakrovimas auto krautuvu;
  • Sandėlio priežiūra;
  • Krovinių atrinkimas;
  • Darbas pamainomis slenkančiu grafiku kas savaitę:
8-17h, 9-18h ir 10-19h.

Reikalavimai:

  • Patirtis vairuojant el. krautuvą ar kitą sandėlio techniką (krautuvo pažymėjimas - privalumas);
  • Galimybė dirbti tiek savarankiškai tiek komandoje;
  • Atsakingumas, pareigingumas, stipri vidinė motyvacija;
  • Punktualumas;
  • Greitas darbo tempas ir galimybė dirbti fizinio pajėgumo reikalaujantį darbą.

Įmonė siūlo:

  • Darbą tarptautines logistikos paslaugas teikiančioje įmonėje;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Nuolatinę, ilgalaikę darbo vietą;
  • Galimybę kelti kvalifikaciją ir siekti karjeros įmonės viduje.

Atlyginimas

750-900 €/mėn. į rankas

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė - moderni įmonė, teikianti tarptautines logistikos paslaugas gabenant sausumos, oro bei vandens keliais įvairaus dydžio krovinius, teikia ekspedicijos, muitinės tarpininko paslaugas, atlieka sandėliavimo, krovos darbus. Prie savo komandos Kaune kviečia prisijungti sandėlininką (-ę) - kroviką (-ę).