Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „GSP SUPPLY“
More about company »

SANDĖLININKAS / LOGISTIKOS VADYBININKAS

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „GSP SUPPLY“

Darbo GSP privalumai:

aiškios atsakomybės, penkių darbo dienų savaitė viena pamaina, nedidelis sutvarkytas sandėlis, gerai organizuojamas dienos darbas, sąžiningas atlygis ir papildomi priedai už rezultatus.
Įvertinsite ir palaikantį kolektyvą, supratingus vadovus, gerbiančius visas jūsų pateiktas idėjas bei karjeros perspektyvas, apie kurias norėtume pasikalbėti susitikimo metu.
Verta įgyvendinti savo patirtį ir žinias žinomoje, finansiškai sėkmingoje ir stabiliai augančioje kompanijoje, kur svarbus – kiekvienas !

Pagrindinės užduotys:

Užtikrinti tvarką sandėlyje, tinkamai suvesti duomenis apie sandėlio likučius ir juos kontroliuoti; priimti gaunamas prekes; išduoti/paskirstyti produkciją; supakuoti produkciją ant palečių – paruošti išvežimui, formuoti nurodymus vairuotojui.
Numatome ir papildomas funkcijas: tikrinti gaunamos produkcijos kokybę (apmokysime); suteikti pagalbą skyriaus vadovui užsakant medžiagas gamybai, transportą produkcijos išvežimui.

Tikimės, kad:

turite sėkmingos sandėlininko darbo patirties ir profesijos išmanymo; norėtumėte daugiau ir įvairesnių atsakomybių; ieškote ilgalaikės karjeros sėkmingoje kompanijoje, esate darbštus, atsakingas žmogus, kuriuo galima pasitikėti.


Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo (CV) iki 2019 m. rugpjūčio 30 d. el. paštu.
Jūsų asmens duomenų konfidencialumą garantuojame.
Kviesime susitikti tik geriausiai mūsų lūkesčius atitinkančius kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas

UAB „GSP SUPPLY“

UAB „GSP SUPPLY“ – viena žinomiausių spaudos ir reklamos gamybos įmonių, savo veiklą vystanti daugiau nei dešimtmetį. Dėmesys kiekvieno kliento poreikiams, atsakingas požiūris, kokybė ir greitis – tai mūsų komandos bruožai. Siekiame viršyti savo klientų lūkesčius.
Daugiau apie kompaniją: www.gsp.lt/apie-mus/

Vykdome įmonės plėtros planus, todėl kviečiame naują komandos narį šioms pareigoms:
Informacija apie UAB „GSP SUPPLY“
1236 €
Vid. atlyginimas bruto
(38% didesnis už LT vidurkį)
48
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 678 €
25% uždirba 678-965 €
25% uždirba 965-1246 €
25% uždirba nuo 1246 €
Vadovas: Rapolas Danilevičius

Other company job ads: