Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „GTV Solutions“

Sandėlininkas (naudotos motociklų detalės)

700-1100 €/mėn. Į rankas
Online interview
Vilnius - UAB „GTV Solutions“

Darbo pobūdis

Ieškomas naujas komandos narys UAB "GTV Solutions" motociklų naudotų detalių parduotuvėje. Stropus ir greitai besimokantis žmogus detalių įvedėjo pareigoms.

Detalių įvedėjas(-a) turės apdoroti išardyto motociklo detales, jas nuvalyti, sufotografuoti, įkelti į sistemą (Apmokysime dirbti su mūsų naudojama sandėliavimo sistema)

Darbo užduotis - paruošti detales, jas fotografuoti įvesti į mūsų internetinę platformą (būsite apmokyti), bei jas sandėliuoti.

Reikalavimai

Noras dirbti tiek pačiame sandėlyje, tiek administruoti detalių įvedimą internetinėje platformoje;

Kruopštumas, atidumas.

Mes jums siūlome

Įdomia darbo sferą.

Atlyginimas

700-1100 €/mėn. į rankas
Motyvacinė sistema.

Užsiimame naudotų motociklų ir jų dalių prekyba – visų markių ir modelių naudoti motociklai vienoje vietoje.
informacija apie UAB „GTV Solutions“
862 €
Vid. atlyginimas bruto
56
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 630 €
25% uždirba 630-630 €
25% uždirba 630-1052 €
25% uždirba nuo 1052 €