TWC Group

Sandėlininkas - operatorius (galimybė dirbti 0,5 etato)

Nuo 1212 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - TWC Group

Darbo pobūdis

Transporto įmonė, teikianti pervežimo paslaugas šiuo metu ieško sandėlininko-krovėjo. Darbas su siuntomis, kroviniais. Darbo vieta DPD Klaipėdos terminale. LEZ teritorija, Pramonės g. 10, Klaipėda

Darbo laikas I-V nuo 4:00 iki 8:00 ir nuo 15:00 iki 19:00. Galimybė dirbti 0,5 etato.

Galimybė papildomai užsidirbti savaitgaliais.

Dėl platesnės informacijos galite kreiptis tel.:

Reikalavimai darbuotojui

Vairuotojo pažymėjimas B kat.
Krautuvo vairavimo patirtis
Keltuvo pažymėjimas
Punktualumas, sąžiningumas, atsakingumas
Gebėjimas greitai įsisavinti informaciją ir ją naudoti
Darbo patirtis sandėlyje (privalumas)

Įmonė siūlo

Moralinių vertybių pagrindu sukurtą pakilią darbo aplinką;
Nuolatinį investavimą į darbuotojo žinias ir įgūdžius;
Greitą galimybę būti pelnytai įvertintam ir kilimą karjeros laiptais;
Labiau nei konkurencingą atlyginimo metodiką.

Atlyginimas

Nuo 1212 €/mėn. neatskaičius mokesčių
TWC Group

TWC Group

TWC Group - jungianti 5 įmones, sėkmingai veikiančias vietinių ir tarptautinių pervežimų, siuntų pristatymo, transporto, sandėliavimo srityse, siūlanti individualius poreikius atitinkančius sprendimus, profesionaliai užtikrinanti aukščiausios kokybės paslaugų teikimą.
informacija apie TWC Group
1522 €
Vid. atlyginimas bruto
133
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 938 €
25% uždirba 938-1453 €
25% uždirba 1453-1798 €
25% uždirba nuo 1798 €