Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Elektromarkt
More about company »

Sandėlininkas PC Akropolis

Vilnius - Elektromarkt

Darbo pobūdis

Kokybiškas, tikslus ir greitas prekių pakrovimas, iškrovimas;
Prekių sandėlyje priežiūra, išdavimas;
Prekių sandėlyje apskaita.

Reikalavimai

Sąžiningumas, atsakingumas, komunikabilumas;
Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
Puiki fizinė ištvermė;
Sandėlininko darbo patirtis - privalumas.

Mes jums siūlome

Puikias galimybes dirbti ir tobulėti sėkmingoje ir stabilioje kompanijoje;
Geras darbo sąlygas;
Tobulėjimo ir kerjeros galimybes.

Elektromarkt – vienas didžiausių buitinės elektrotechnikos ir kompiuterinės įrangos prekybos tinklų Lietuvoje, vykdantis mažmeninę ir elektroninę prekybą.
Informacija apie Elektromarkt
1279 €
Vid. atlyginimas bruto
(43% didesnis už LT vidurkį)
128
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 849 €
25% uždirba 849-1149 €
25% uždirba 1149-1530 €
25% uždirba nuo 1530 €
Vadovas: Tomas Čivilis