Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "ŽEMAITIJOS PIENAS"
More about company »

Sandėlininkas - prekių atrinkėjas Vilniuje

Vilnius - AB "ŽEMAITIJOS PIENAS"

Darbo pobūdis

Iškrauti, pakrauti, perkrauti iš įmonės ir su įmonės veikla susijusias visas prekes pagal patvirtintą vežimo grafiką;
Pildyti priėmimo – perdavimo dokumentus, kontroliuoti priimamus ir išsiunčiamus prekių ir krovinių kiekius, pasirašyti tam skirtose vietose. Kontroliuoti palydinčių dokumentų, sąskaitų – faktūrų, žiniaraščių, priėmimo - perdavimo aktų teisingumą;
Tikrinti, kad visos pristatomos į sandėlį prekės, materialinės vertybės būtų tvarkingai supakuotos, sunumeruotos, teisingai įformintos, be išorinių defektų;
Sistemingai atlikti gautos produkcijos terminų kontrolę;
ir kt.

Reikalavimai

Elektrokrautuvo vairuotojo pažymėjimas;
Kompiuterinis raštingumas;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Pageidautinos dokumentų rengimo ir tvarkymo žinios ir patirtis, mokėjimas dirbti bendrovėje naudojama apskaitos programa Axapta (privalumas);
Atsakingumas, sąžiningumas, iniciatyvumas, komunikabilumas, pareigingumas, savarankiškumas;
Ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas.

Mes jums siūlome

Perspektyvų darbą;
Asmenines ir profesines tobulėjimo galimybes;
Patrauklias darbo sąlygas ir konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

AB „Žemaitijos pienas“ - viena didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo ir pieno produktų gamybos bendrovių Lietuvoje.
Informacija apie AB "ŽEMAITIJOS PIENAS"
1167 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
1167
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Robertas Pažemeckas