Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kmoto“
More about company »

Sandėlininkas / Sandėlio vadovas

Nuo 700 Eur
Vilnius - UAB „Kmoto“

Darbo pobūdis

Išanalizuoti esamą prekių ir prekių grupių sandėliavimo tvarką, ją tobulinti ir vystyti.
Apdoroti užsakymus ir paruošti juos išsiuntimui.
Priimti iš tiekėjų gaunamas prekes.
Pristatyti prekes klientams.
Didinti komandą, jai vadovauti.

Reikalavimai

Patirtis sandėliavimo, logistikos sferose.
Patirtis dirbant su sandėlio valdymo programomis.
Techninis supratimas (atsarginės dalys, motociklai).
Anglų, rusų kalbos - privalumas.
Vairuotojo pažymėjimas ir vairavimo patirtis.

Mes jums siūlome

Pastovų darbą augančioje įmonėje.
Galimybę kurti komandą ir valdyti paskirstymo procesus įmonėje.

Atlyginimas

Nuo 700 Eur atskaičius mokesčius
UAB „Kmoto“

UAB „Kmoto“

Didmeninė ir mažmeninė prekyba motociklais, keturračiais, apranga, aksesuarais ir jų dalimis. Serviso paslaugos visų tipų motociklams.
Informacija apie UAB „Kmoto“
641 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Kevin Gracholski