Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "BALTO print"
More about company »

Sandėlininkas (Šnipiškės)

Vilnius - UAB "BALTO print"

Darbo pobūdis

Spaustuvė Šnipiškėse savo komandai ieško SANDĖLININKO. Darbuotojo atsakomybėje bus:
  • Prekių priėmimas, išdavimas, sandėliavimas, kiekio ir kokybės patikrinimas;
  • Prekių sandėliavimo sąlygų laikymasis, kompaktiškumo ir saugumo užtikrinimas, optimalaus sandėliavimo būdo parinkimas;
  • Nuolatinė sandėlio patikra, inventorizacijų vykdymas;
  • Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas ir kontrolė;
  • Sandėlio tvarkos palaikymas.

Reikalavimai

Tikimės, kad kandidatas turi patirties sandėliavimo srityje, krautuvo vairuotojo pažymėjimą, geba dirbti sąžiningai ir atsakingai, gali dirbti pamainomis (slenkantis grafikas po 12 val.)!

Ateik dirbti ten, kur gimsta gražiausios knygos!

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Spaustuvė BALTO print — tai vieta kur gimsta gražiausios knygos!

BALTO print sėkmingai dirba Lietuvos bei užsienio rinkose, yra nuolatinė knygos meno konkursų laureatė. Spaustuvės produkcijos kokybė - aukščiausia, komanda - patyrę profesionalai.
Informacija apie UAB "BALTO print"
1140 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
253
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Artūras Karosas