Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Idomus"
More about company »

SANDĖLININKAS - SURINKĖJAS

550–650 Eur
Kaunas - UAB "Idomus"

Darbo pobūdis

Prekių atrinkimas pagal važtaraštį;
Prekių pakrovimas ir i6krovimas rankomis ir su elektrokrautuvu;
Prekių priėmimas;
Darbas 1 pamaina, Kaune;
Gamybos operacija - vartų furnitūros surinkimas pagal gamybos dokumentą.

Reikalavimai

Elektrokrautuvo pažymėjimas;
Darbo patirtis sandėliavimo srityje (privalumas);
Techninis profesinis/vidurinis išsilavinimas;
Pareigingumas, sąžiningumas, kruopštumas;
Privalumai - anglų / rusų kalba.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir kūrybišką darbą modernioje įmonėje;
  • Geras darbo sąlygas ir puikų mikroklimatą;
  • Darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
  • Socialines garantijas;
  • Galimybę augti ir tobulėti kartu su įmone.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

550–650 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB IDOMUS tai moderni įmonė, jau 10 metus sėkmingai dirbanti Baltijos šalyse ir Skandinavijoje.
Svarbiausias mūsų tikslas – klientų komfortas ir saugumas. Nuolat ieškodami naujų sprendimų, geriausiai atitinkančių klientų poreikius, mes gaminame ir tiekiame:
  • Sekcinius garažo, pramoninius ir greitaeigius vartus
  • Plienines daugiatiksles duris
  • Vartų automatiką
  • Priešgaisrinius vartus
  • Rampų įrangą
Įmonėje vid. atlyginimas 1139€
40% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)