AUTOMECHANIKAS

1200-3000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „SKUBA“

Darbo pobūdis

  • Važiuoklės remonto darbai;
  • Agregatų (pavarų dėžių, turbinų, kompresorių ir pan.) nuėmimas ir pastatymas;
  • Stabdžių sistemų (tik mechaninės dalies) remonto darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis automobilių remonto srityje;
  • Automobilių sandaros ir veikimo principų išmanymas;
  • Noras tobulėti automobilių remonto srityje;
  • Aktyvumas, atsakomybė ir atidumas darbe.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Stalo tenisas Dušas Kava/arbata

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai
  • Visas reikalingas darbo priemones ir įrankius;
  • Motyvacinį atlyginimą bei socialines garantijas;
  • Aktyvų, atsakingą, nemonotonišką darbą naujame moderniame sunkvežimių remonto centre, esančiame adresu: Vakarinis aplinkkelis 20, Kaunas;
  • Savo srities specialistų komandą;
  • Darbą slenkančiu grafiku pirmadieniais-šeštadieniais;
  • Valstybinių švenčių dienos ir sekmadieniai - laisvadieniai;
  • Visą reikiamą pagalbą ir įvairialypę darbo patirtį nuo pirmos darbo dienos.

Atlyginimas

1200-3000 €/mėn. į rankas

UAB „SKUBA“

"SKUBA" grupė įkurta 1992 metais ir valdo 21 įmonę užsienyje bei Lietuvoje. Grupėje dirba virš 1100 darbuotojų.

„SKUBA" GRUPĖ (www.skuba.lt) – viena iš didžiausių atsarginių sunkvežimių ir priekabų dalių prekybos bendrovių Europoje. Per 25 savo veiklos metus grupė išplėtė verslą į 15 Europos valstybių ir turi virš 1 000 darbuotojų, kurių profesionalumas ir kompetencija padėjo „SKUBA" GRUPEI pelnyti patikimos ir profesionalios įmonės įvaizdį tarp mūsų klientų – atsarginių dalių prekybos įmonių, sunkvežimių servisų, transportavimo bendrovių ir transporto priemonių parkų valdytojų.

Pagrindiniai „SKUBA" GRUPĖS veiklos principai – plataus atsarginių dalių (tiek originalių, tiek alternatyvių) asortimento tiekimas, patraukli kaina, greitas pristatymas. Tarp 200 mūsų nuolatinių tarptautinių tiekėjų yra gerai žinomų pasaulinių gigantų. Įmonių grupė plačiu atsarginių dalių asortimentu sieka užtikrinti, kad klientų poreikis atsarginėms dalims bus 100 proc. patenkintas.

Mums svarbu komandos narių bendradarbiavimas, atvirumas, informacijos sklaida, gerosios praktikos dalinimasis bei pozityvumas ir orientavimasis į rezultatą. Vykdome aktyvią plėtrą ir ieškome naujų atsakingų, veiklių ir iššūkių nebijančių komandos narių!

UAB "SKUBA LIETUVA" darbui Kaune prie savo Profesionalų komandos kviečia prisijungti AUTOMOBILIŲ MECHANIKUS !
See all ads of this company (5)
informacija apie UAB „SKUBA“
3227 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
178
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1971 €
25% uždirba 1971-2507 €
25% uždirba 2507-3638 €
25% uždirba nuo 3638 €