Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SKUBA"
More about company »

AUTOMECHANIKAS

Kaunas - UAB "SKUBA"

Darbo pobūdis

  • Krovininio transporto, autobusų ir spec. technikos gedimų diagnostika ir remontas.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė nei 2 metų panašaus darbo patirtis;
  • Atidumas;
  • Kruopštumas;
  • Atsakingumas;
  • Žalingų įpročių nebuvimas;
  • Domėjimasis techninėmis naujovėmis;
  • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas, motyvacinius priedus, priklausančius nuo komandinio darbo rezultatų;
  • 8 darbo valandų darbo dieną pamaininiu grafiku;
  • Darbą naujame moderniame sunkvežimių remonto centre, esančiame adresu Vakarinis aplinkkelis 20, Kaunas;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Savo srities specialistų komandą;
  • Pagalbą ir palaikymą nuo pirmos darbo dienos.
UAB "SKUBA"

UAB "SKUBA"

"SKUBA" grupė - viena didžiausių sunkvežimių detalių prekybos įmonių Europoje. Įkurta 1992 metais ir valdo 21 dukterinę įmonę Lietuvoje bei užsienyje. Įmonių grupėje dirba virš 1000 darbuotojų.

UAB "KAUNO SKUBA" (www.skuba.biz) veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba atsarginėmis dalimis komerciniam transportui bei servisas.

UAB "KAUNO SKUBA" šiuo metu turi 4 prekybos vietas: po vieną Tauragėje ir Kėdainiuose, bei 3 parduotuves Kaune.
Rugsėjo mėnesį įmonė atidarė naują modernų sunkvežimių remonto centrą, bei vieną didžiausių Pabaltijyje atsarginių detalių sandėlį.

Šiuo metu sunkvežimių remonto centras laukia pastiprinimo ir ieško naujo komandos nario:
Įmonėje vid. atlyginimas 1745€
2 kartus didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)