Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Visi įrankiai“

Sandėlininkas - vadybininkas

Nuo 550 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Visi įrankiai“

Darbo pobūdis

  • Prekių priėmimas iš tiekėjų;
  • Prekių tvarkos palaikymas sandėlyje;
  • Prekių suruošimas ir atidavimas/išsiuntimas klientui;
  • Prekių likučio tikrinimas;
  • Trūkstamų prekių ekspozicijoje (parduotuvėje) atrinkimas iš sandėlio;

Reikalavimai

  • Komunikabilumas ir punktualumas;
  • Noras dirbti ir užsidirbti;
  • Fizinio krūvio nebijojimas;
  • Gebėjimas dirbti kolektyve ir individualiai;

Mes jums siūlome

  • Linksmą ir draugišką kolektyvą;
  • Laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas;
  • Galimybę itin gera kaina įsigyti įmonės importuojamą produkciją;

Atlyginimas

Nuo 550 €/mėn. į rankas

UAB "VISI ĮRANKIAI" - specializuotos parduotuvės autoremontui, statybai, metalo ir medžio apdirbimui - jau 20 metų!

El. prekyba - visiirankiai.lt

Variklių blokatorių nuoma ir pardavimas.
Žvakių bei purkštukų ištraukimas, lūžusių varžtų išsukimas.
informacija apie UAB „Visi įrankiai“
1468 €
Vid. atlyginimas bruto
(5% didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.