UAB „Kmoto“

Sandėlio operacijų vadybininkas Kmoto Vilnius keturračių ir motociklų salone

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Kmoto“

Darbo pobūdis

  • B2B sistemos ir E-shop priežiūra.
  • Tiekimo palaikymas Vilniaus ir kituose šalies filialuose.
  • Teikti pagalbą prekių tiekimų klausimais.
  • Prižiūrėti esamą prekių ir prekių grupių sandėliavimo tvarką, ją tobulinti ir vystyti.
  • Priimti ir išduoti prekes iš sandėlio ir tiekėjų.
  • Apdoroti užsakymus ir paruošti juos išsiuntimui.
  • Pristatyti užsakymus B2B klientams.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis sandėliavimo, logistikos srityse.
  • Patirtis dirbant su sandėlio valdymo programomis.
  • Techninis supratimas.
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
Plečiame savo veiklą, todėl ieškome gabių ir profesionalių darbuotojų savo komandai stiprinti.

Siūlome įdomų, atsakingą ir perspektyvų darbą augančioje įmonėje ir draugiškoje komandoje.

Darbo patirtis privalumas, tačiau noras mokytis ir tobulėti neatsiejamos darbuotojo savybės.

Dienas ne vien parduotuvėje ir sandėlyje bet ir varžybų trasoje ar test-day pristatymų renginuose.

Keliones į parodas, partnerių gamyklas ir produktų pristatymo renginius užsienyje.

Kmoto - tai darbas, kuriame galėsi save realizuoti ir augti.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo kompetencijos, darbo apimčių, atsakomybių bei rezultatų.
Siūlome galimybę užsidibrti papildomai.
UAB „Kmoto“

UAB „Kmoto“

Keturračių, motociklų, aprangos, aksesuarų ir dalių parduotuvių tinklas.
Mažmeninė ir didmeninė prekyba.
informacija apie UAB „Kmoto“
2643 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.