Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „KREISEL VILNIUS“

SANDĖLININKAS

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „KREISEL VILNIUS“

Darbo pobūdis

  • Prekių išdavimas, priėmimas, sandėliavimas, kiekio ir kokybės kontrolė;
  • Krovinių tvarkymas rankomis ir krautuvu;
  • Dažų/tinkų tonavimas;
  • Tvarkos sandėlyje palaikymas, dalyvavimas inventorizacijose;
  • Dokumentų apskaita.

Reikalavimai

  • Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas;
  • Darbo patirtis dažų tonavimo srityje (didelis privalumas);
  • Fizinė ištvermė;
  • Geri darbo kompiuteriu (Microsoft Office programomis Word, Excel) įgūdžiai;
  • Sąžiningumas, atsakingumas, pareigingumas.

Mes jums siūlome

Siūlome Jums darbą patikimoje ir nuolat augančioje tarptautinėje kompanijoje, visada laiku mokamą darbo užmokestį ir visas socialines garantijas.

Darbas viena pamaina (nuo 7.30 val. iki 16.15 val.), 5 darbo dienų savaitė. Šeštadienis - sekmadienis poilsio dienos.

Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

Lietuvos-Vokietijos UAB „KREISEL VILNIUS“
vienos iš statybinių medžiagų gamybos lyderių Europoje
FIXIT TM Holding GmbH grupės narė.

Pagrindinė bendrovės veikla – sausųjų statybinių mišinių gamyba bei prekyba.
Šią veiklą bendrovė sėkmingai vykdo daugiau kaip 25 metų
Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse.

Jeigu Jūs esate aktyvus bei iniciatyvus
kviečiame Jus tapti mūsų komandos nariu.
informacija apie UAB „KREISEL VILNIUS“
2139 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
36
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1139 €
25% uždirba 1139-1724 €
25% uždirba 1724-2242 €
25% uždirba nuo 2242 €