Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „No Limit Logistika“
More about company »

Sandėlininkas

650–750 Eur
Vilnius - UAB „No Limit Logistika“

Darbo pobūdis

Didelė logistinė įmonė No Limit Sp. z o.o. ieško darbuotuojo visai darbo dienai.
  • Pamaininis darbas (penkios darbo dienos savaitėje)
  • atvykstanciu masinu iskrovimas;
  • masinu pakrovimas;
  • Išduodamų prekių kontroliavimas;
  • CMR in/out sutikrinimas;
  • perduodamu prekiu vairuotojams aktu kontroliavimas;
  • darbas su skaneriu in/ out;
  • orekiu rusiavimas;

Reikalavimai

  • darbo sandelyje patirtis;
  • Lenkų kalbos žinios;
  • Komunikabilumas.

Privalumas
  • Rusų kalba;
  • Vairuotuojo pažymėjimas B kategorijos.

Mes jums siūlome

  • Kvalifikacijos tobulinimo kursus;
  • Darbą didelėje tarptautinėje augančioje kompanijoje.

Atlyginimas

650–750 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

No Limit Sp. Z. o.o. yra lenkiško kapitalo logistine kompanija teikianti logistikos paslaugas ES teritorijoje.
  • Turime Nuosavą specializuotą automobilių įrangą bei nuolatinį užsąkymo realizacijos stėbėjimą (Track & Trace).
  • EDI sistemų integravimą.
  • pristatymą “Door to door“ principu visos šalies teritorijoje.
  • markėtingo akcijų ir specialių siuntų aptarnavimą.
  • relokacija, krovinių bei siuntų granižimo aptarnavimą.
  • atsargų papildymą ang. „replenishment”.

Sertifikatai ir apdovanojimai
  • Sertifikatas ISO 9001:2000 Dekra IAF
  • Sertifikatas SQAS
  • Gazele Biznesu
  • Metų logistikos operatorius - padėkos raštas – „Elastyczność dostaw"