Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „DOGAS“
More about company »

Sandėlininkas

550 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „DOGAS“

Darbo pobūdis

Prekių pakrovimas, iškrovimas, rūšiavimas, atrinkimas užsakovams. Darbo vieta sandėliai, esantys Vilniuje, Motorų g. 6. (Kirtimai, važiuoti iš stoties 3 aut., sustojimas "Elektros") Tel. pasiteiravimui Arūnas).

Reikalavimai

Krautuvo teisės būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Pastovų darbą, darbo užmokestį išmokamą laiku, darbo rūbus, atostogos ir kt. 550 EUR darbo užmokestį atskaičius mokesčius bandomuoju 3 mėn. laikotarpiu.

Atlyginimas

550 €/mėn. į rankas
UAB „DOGAS“

UAB „DOGAS“

Įmonės pagrindinė veikla - prekyba elektros instaliacinėmis ir panašiomis prekėmis. Yra keturi filialai ir centrinis sandėlis. Šiuo metu kolektyvą sudaro 50 darbuotojų.
Informacija apie UAB „DOGAS“
1194 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 803 €
25% uždirba 803-1027 €
25% uždirba 1027-1377 €
25% uždirba nuo 1377 €
Vadovas: Egidijus Vakarinas