Magnetic MRO AS
More about company »

SANDĖLININKAS

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Magnetic MRO AS

Darbo pobūdis

Į savo komandą ieškome gerus organizacinius įgūdžius bei požiūrį „aš galiu“ turinčio žmogaus sandėlininko pozicijai užimti.
Jūs būsite pilnai atsakingas už viso sandėlio priežiūrą ir operacijas, tokias kaip:
  • Atsarginių lėktuvo detalių priėmimas, registravimas, tikrinimas, saugojimas bei paruošimas išsiuntimui
  • Sandėliuojamų dalių priežiūra
  • Atsargų planavimas, koordinavimas ir kontrolė naudojant sandėlio valdymo sistemą

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
  • Turite pakankamas anglų bei geras lietuvių kalbos žinias kasdienėms operacijoms atlikti
  • Turite vidurinį arba profesinį išsilavinimą
  • Turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą
  • Esate atidus detalėms, turite gerus bendravimo įgūdžius ir puikiai susidorojate su stresu

Mes jums siūlome

Mes Jums siūlome:
  • Galimybę dirbti vienoje iš patraukliausių ir sparčiausiai augančių pasaulio pramonės šakų – aviacijoje
  • Karjeros galimybes
  • Dinamišką darbo aplinką su energingais ir puikiais žmonėmis, dirbančiais kartu bendro tikslo link!

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Magnetic MRO (www.magneticmro.com) is an EASA and FAA certified Total Technical Care Organization headquartered in Tallinn. We have more than 15 years of MRO experience along with 16,600 square meters of hangars today. Our company is specialized in a wide range of services varying from consulting and management to line and base maintenance along with engineering services.