Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
OnHR – personalo atrankos agentūra
More about company »

SANDĖLININKAS

800-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - OnHR – personalo atrankos agentūra

Darbo pobūdis

Užsakymų surinkimas ir paruošimas transportavimui
Prekių priėmimas, tikrinimas, išdavimas
Sandėliuojamos produkcijos sudėliojimas į vietas
Sandėlio tvarkos palaikymas
Kitos sandėlio vadovo pavestos užduotys

Reikalavimai

Sandėlio darbuotojo darbo patirtis.
Elektrokrautuvo vairuotojo pažymėjimas ir patirtis jį vairuojant
Organizuotumas vykdant sandėlio darbus
Darbštumas, kruopštumas, atsakingumas
Kompiuterinio raštingumo pagrindai
Be žalingų įpročių

Mes jums siūlome

Darbą stabiliai dirbančioje įmonėje
Socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą
Draugišką kolektyvą, jo patirtį bei pagalbą

Atlyginimas

800-1300 €/mėn. į rankas

GERA AUGTI – PERSONALO PAIEŠKA IR ATRANKA. UAB “CARGOKODAS“ – tai įmonė, kuri sparčiai plečiasi ir ieško naujų darbuotojų. Įmonė teikia krovinių gabenimo paslaugas į/iš įvairias pasaulio šalis.