Sandėlininkas

950-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Biuro ABC“

Darbo pobūdis

Prekių atrinkimas ir paruošimas išsiuntimui;
Darbas su skeneriais;
Pertraukos, kurių metu galėsite su kolegomis atsigerti kavos jaukioje virtuvėje ar pažaisti krepšinį.

Reikalavimai darbuotojui

Fizinė ištvermė (dėžių pakavimas iki 30kg).
Pozityvumas, Atsakingumas, Punktualumas;
Neturinčius patirties - apmokysime.

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas;
Draugišką jaunatvišką kolektyvą;
Darbo laikas darbo dienomis nuo 10 val. iki 19 val.
Terminuotą 5-6 mėn. sutartį.

Atlyginimas

950-1000 €/mėn. į rankas

UAB „Biuro ABC“

Biuro ABC – viena didžiausių kompanijų savo segmente, vykdančių didmeninę prekybą Baltijos regione. Čia Jus rasite visų spausdintuvų ir kopijuoklių gamintojų ir modelių originalias, pakaitalines kasetes ir jų komponentus. Geri ryšiai su dauguma skirtingų tiekiejų visame pasaulyje leidžia mums užtikrinti gerą kainą, platų prekių pasirinkimą ir nepriklausomybę nuo dominuojančių spausdintuvų kasečių gamintojų. Profesionali ir daugiakalbė komanda garantuoja greitą reakciją į užklausas, aukštą bendravimo kultūrą ir lanksčias bendradarbiavimo sąlygas.
informacija apie UAB „Biuro ABC“
2283 €
Vid. atlyginimas bruto
(50% didesnis už LT vidurkį)
30
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1561 €
25% uždirba 1561-1997 €
25% uždirba 1997-2679 €
25% uždirba nuo 2679 €