Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Bertora“

Sandėlininkas

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Bertora“

Darbo pobūdis

  • Užsakymų apdorojimas, pakavimas ir paruošimas siųsti per kurjerius;
  • Sąskaitų faktūrų išrašymas;
  • Prekių likučių apskaita;
  • Tvarkos palaikymas sandėlyje;
  • Esant poreikiui prekių pristatymas klientams;
  • Prekių priėmimas, sutikrinimas pagal važtaražčius.

Reikalavimai

  • Pagrindinis arba aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Neturėjimas žalingų įpročių;
  • Labai geri laiko planavimo įgūdžiai;
  • Greita orientacija;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Kūrybiškas požiūris į problemų sprendimą;
  • Kultūringo bendravimo įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas ir noras gilinti žinias;
  • Sąžiningumas, kruopštumas.

Mes jums siūlome

  • Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Socialines garantijas;
  • Atsakingą ir įdomų darbą augančioje bei perspektyvioje bendrovėje;
  • Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes;
  • Draugišką kolektyvą.
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas
Priedai priklausantys nuo darbo rezultatų.

UAB „BERTORA“

UAB BERTORA – žinoma kaip patikima, atsakinga ir nuolat auganti įmonė, subūrusi šiuolaikišką ekspertų komandą. Puoselėdami įmonės vertybes ir tradicijas, mes padedame savo klientams sukurti automobilių dirbtuves pagal jų poreikius. Mūsų darbuotojai nuolatos tobulina savo žinias, seka rinkos tendencijas ir technologines naujienas dalyvaudami tiek Lietuvos, tiek tarptautinėse parodose. Jei Jūs ieškote erdvės profesiniam augimui, žavitės dinamiška darbo
informacija apie UAB „Bertora“
815 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.