Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Arpekas“

Sandėlininkas

Nuo 900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Arpekas“

Darbo pobūdis

Iš tiekėjų gaunamų prekių priėmimas ir iškrovimas.
Prekių patikrinimas.
Užsakymų atidavimo organizavimas.
Užsakymų atrinkimas ir paruošimas transportavimui.
Tvarkos nedideliame sandėlyje palaikymas.

Reikalavimai

Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje.
Atsakingumas.
Darbštumas, punktualumas.

Mes jums siūlome

Darbą sėkmingai besivystančioje nedidelėje įmonėje.
Laiku mokamą atlyginimą ir priedus priklausančius nuo pastangų.
Socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Didesnius darbo užmokesčio lūkesčius aptarsime pokalbio metu.

UAB Arpekas šiuo metu ieško komandos nario ir kviečia Jus atsiųsti CV.

Arpekas - nedidelė, puikiai išmananti savo veiklos sritį įmonė – specializuotas statybinių medžiagų tiekėjas, su tikslu maksimaliai tenkinti klientų poreikius.
informacija apie UAB „Arpekas“
3
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.