Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
PERSONALO AKADEMIJA
More about company »

SANDĖLININKO (-ĖS) (Austrijos gamintojų atstovas Lietuvoje)

Vilnius - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Numatytų užsakymų komplektavimas, pakavimas ir kontrolė;
  • Užsakymų surinkimas;
  • Reikiamų dokumentų pildymas;
  • Sandėlio tvarkos priežiūra.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis sandėliavimo srityje (didelis privalumas);
  • Darbštumas ir sąžiningumas;
  • Atsakingas požiūris į darbą.

Įmonė siūlo

  • Atlyginimą, atitinkantį Jūsų turimą ir įgyjamą kvalifikaciją;
  • Palankų kompanijos mikroklimatą;
  • Profesinį tobulėjimą tarptautinėje kompanijoje.

Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

Su perspektyva didėti

PERSONALO AKADEMIJOS ( - diaugiau skelbimų) klientė - žymų Austrijos gamintoją atstovaujanti kompanija. Lietuvoje įkurta įmonė - įgaliotasis atstovas, besispecializuojantis baldų furnitūros prekyboje. Dėl plataus kompanijos asortimento ir profesionalių darbuotojų komandos, klientams kompanija gali pasiūlyti ne tik reikalingas medžiagas, bet ir kompleksinius sprendimus pageidaujamam gaminiui.

Sėkmingai veikiančiai kompanijai darbui Vilniuje ieškome