Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras"
More about company »

Sandėlininko padėjėjas (Kazlų Rūda)

Nuo 800 Eur
Kazlų Rūda, Marijampolė - UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras"

Darbo pobūdis

  • Prekių pakrovimas / iškrovimas, atrinkimas pagal važtaraščius;
  • Tinkamo produkcijos laikymo ir saugojimo užtikrinimas;
  • Tvarkos palaikymas sandėlyje.

Darbas viena pamaina.
Darbo savaitė: sekmadienis - ketvirtadienis.

Reikalavimai

  • Sąžiningumas, organizuotumas, atsakingumas;
  • Panašaus darbo patirtis.

Įmonė siūlo

  • Darbą stabiliai veikiančioje įmonėje;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Visas socialines garantijas;
  • Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 800 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB "ĮDARBINIMO TARPININKAVIMO CENTRAS" klientei - sėkmingai dirbančiai įmonei, užsiimančiai didmenine ir mažmenine prekyba šviežia bei šaldyta mėsa, reikalingas: