UAB „Silo technika“

Vadybininkas (-ė) - Sandėlio administratorius (-ė)

1900-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Silo technika“

Darbo pobūdis

Augame ir ieškome naujo komandos nario, su kuriuo norime pasidalinti sekančiomis atsakomybėmis:

  • Prekių priėmimas ir išsiuntimas;
  • Pirkimo ir pardavimo dokumentų administravimas;
  • Sandėlio apskaita ir kontrolė;
  • Medžiagų tiekimas, pirkimų kontrolė;
  • Asistavimas vadybai, klientų aptarnavimas;
  • Pardavimai.

Reikalavimai darbuotojui

Siekiame, kad mus vienytų bendros vertybės ir požiūris į klientų aptarnavimą, bei darbą, todėl tikimės, kad:
  • Turite techninės patirties ar inžinierinį išsilavinimą;
  • Esate baigęs aukštąjį mokslą;
  • Nebijote susitepti rankų;
  • Esate kruopštus, atsakingas ir motyvuotas.

Siūlome įdomų darbą, kuriame suteiksime galimybę kurti, keisti ir tobulinti. Patarsime ir išmokinsime, o augant kompetencijoms, nepamiršime ir darbo užmokesčio, kuris priklausys nuo Jūsų darbo rezultatų.

Atlyginimas

1900-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokesčio dydį įtakoja patirtis, kompetencija, atsakomybės ir rezultatai.

Esame autocisternų specialistai. Mechanika, inžinierija, techniniai sprendimai - mūsų vertė, kurią sukuriame klientams. SILO Technika veikia B2B sektoriuje. Autocisternų remontas, technologinės įrangos montavimas, žarnos ir antgaliai pramonei, hidraulika.
informacija apie UAB „Silo technika“
3675 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2021 m.