Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Transimeksa"
More about company »

SANDĖLIO APSKAITININKAS (-Ė)

Iki 600 Eur
Vilnius - UAB "Transimeksa"

Darbo pobūdis

  • užsakymų suvedimas į programą ir spausdinimas, važtatraščių išrašymas;
  • klientų aptarnavimas telefonu ir el. paštu.

Reikalavimai

  • apskaitininko darbo patirtis logistikos centre būtų privalumas;
  • geras kompiuterinis raštingumas;
  • kruopštumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • darbą stabiliai dirbančioje kompanijoje;
  • darbą naujame, moderniame krovinių sandėlyje;
  • laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Iki 600 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB „Transimeksa" - viena didžiausių Lietuvos transporto įmonių. Savo veiklą pradėjusi nuo krovinių ekspedijavimo paslaugų teikimo, šiandien išaugusi įmonė kartu su kitomis grupės įmonėmis siūlo visas logistikos paslaugas: krovinių gabenimo paslaugas nuosavu ir partnerių transportu, muitinės tarpininkų ir sandėliavimo paslaugas nuosavame krovinių terminale.