Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

SANDĖLIO APSKAITININKAS–PREKIŲ ŽINOVAS, UAB "ALTEUS"

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Alteus“

Pagrindinės atsakomybės

  • Prekių priėmimas ir pajamavimas
  • Prekių paruošimas išsiuntimui
  • Naujų produktų į sistemą įvedimas ir esamų kortelių redagavimas
  • Prekių etikečių formavimas
  • Prekių likučių kontrolė
  • Dalyvavimas prekių inventorizacijose

Pagrindiniai reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis (pageidautina kosmetikos sektoriuje)
  • Apskaitos programos išmanymas (programos Finvalda išmanymas būtų privalumas)
  • Kruopštumas, sąžiningumas, atsakingumas, dėmesys detalėms ir tvarkai
  • Kompiuterinis raštingumas
  • Nepriekaištinga reputacija

Mes siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą stabiliai augančioje įmonėje. Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą bei visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Alteus“

UAB "Alteus" veiklą vykdo mažmeninės prekybos srityje.
informacija apie UAB „Alteus“
1708 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
73
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2011 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 839 €
25% uždirba 839-1133 €
25% uždirba 1133-1983 €
25% uždirba nuo 1983 €