Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „VINGĖS TRANSSPHERE LOGISTIKA“

Sandėlio apskaitininko (-ės) (akcizinių prekių sandėlyje)

600-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „VINGĖS TRANSSPHERE LOGISTIKA“

Darbo pobūdis

Organizacinių gebėjimų pritaikymas valdant bei kontroliuojant procesą akciziniame sandėlyje:
  • Duomenų apie atvykusius krovinius fiksavimas sandėlio valdymo sistemoje EQUINOX.
  • Akcizinio sandėlio dokumentų apskaita ir administravimas.
  • DAA/e-AD dokumentų rengimas.
  • Sandėlio atsargų likučių, atliktų darbų inventorizacijos.
  • Įvairių ataskaitų ruošimas, pvz. Broko/trūkumų/dūžių aktų rengimas.
  • Akcizo žurnalo registravimas.
  • Operatyvus probleminių situacijų sprendimas.
  • Akcizinių banderolių ir kitų lipdukų klijavimo proceso valdymas nuo darbo organizavimo klijuotojams, banderolių skenavimo iki ataskaitų klientams rengimo bei bendravimo su klientais visais klausimais.

Reikalavimai

  • Apskaitininko/ės patirtis ne mažiau 1 metai.
  • Akcizinio sandėlio apskaitininko/ės darbo patirtis būtų labai didelis PRIVALUMAS.
  • Darbas su sandėlio valdymo sistema EQUINOX – PRIVALUMAS.
  • Geros rusų kalbos žinios žodžiu ir raštu.
  • Kompiuterinis raštingumas.
  • Atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas.

Mes jums siūlome

  • Atlyginimas- derybų klausimas, priklausomai nuo darbo efektyvumo ir patirties- nuo 600eur (į rankas) iki 1000 eur.
  • Papildomas sveikatos draudimas nuo nelaimingų atsitikimų darbe ir vykstant į/iš darbo.
  • Galimybė save realizuoti dinamiškoje ir greitai augančioje tarptautinėje kompanijoje;
  • Darbą motyvuotoje komandoje bei gerą darbo atmosferą;
  • Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Darbo vietos adresas: Logistikos g. 2, greitkelio Vilnius-Klaipėda 22 km, Sausių kaimas, Trakų rajonas, Vilniaus apskritis.
  • Galimybė vykti nemokamu įmonės transportu darbuotojams maršrutu Vilnius (savanorių pr.)-Grigiškės-Vingės transsphere logistika-Grigiškės-Vilnius (Savanorių pr.)

Atlyginimas

600-1000 €/mėn. į rankas
Atyginimas priklauso nuo patirties ir kompetencijų.

Daugiau apie mus sužinosite video:

UAB „Vingės Transsphere logistika“ (VTL) – įkurta 2005 metais. VTL priklauso logistikos įmonių konsorciumui „Vingės logistikos grupė“, kuri savo veiklą plėtoja jau daugiau nei trylika metų. Įmonės veikla orientuota į ilgalaikę plėtrą ir augimą logistikos sektoriuje.

UAB „Vingės Transsphere logistika“ logistikos komplekse teikiamos paslaugos užtikrina optimalų visų logistikos grandžių suderinimą, siūlo klientui rentabilius logistinius sprendimus, apimančius krovinių saugojimo, krovos, rūšiavimo, komplektavimo, ženklinimo, akcizinių lipdukų klijavimo, muitinės formalumų tvarkymo ir kitas su tuo susijusias paslaugas.

Kompleksas yra strategiškai logistikos veiklai patogioje, gerai matomoje vietoje, kas garantuoja puikų susisiekimą tarp didžiausių Lietuvos miestų. Šis logistikos centras ribojasi su greitkeliu Vilnius–Kaunas (A1). Atstumas nuo Vilniaus miesto – 22 km, iki Kauno miesto – 75 km.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.
informacija apie UAB „VINGĖS TRANSSPHERE LOGISTIKA“
1258 €
Vid. atlyginimas bruto
77
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 914 €
25% uždirba 914-1162 €
25% uždirba 1162-1336 €
25% uždirba nuo 1336 €