Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltic Logistic Solutions“
More about company »

Sandėlio darbininkas (-ė) (pilnas et., darbas pamainomis nuo 3 val. nakties)

Šiauliai - UAB „Baltic Logistic Solutions“

Darbo pobūdis

Sunkvežimių pakrovimas/iškrovimas, krovos darbai sandėlyje;
Pagalba vairuotojams ekspeditoriams, krovos darbai .

Darbo grafikas: pamainomis nuo 3 val. nakties.
Konkretus aptariamas pokalbio metu.

Tel. pasiteiravimui:

Reikalavimai

Noras dirbti ir užsidirbti;
Atsakingumas ir atidumas;
Būtinas geras fizinis pasirengimas.

Mes jums siūlome

Dalinai kompensuojame vykimo į darbą išlaidas.
Visas darbui reikalingas priemones ir aprangą.

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB “Baltic Logistic Solutions” privatumo politika.

SANITEX grupei priklausanti UAB „Baltic Logistic Solutions“ yra viena didžiausių ir stabiliausių logistikos įmonių Baltijos šalyse, siūlančių visapusiškas logistikos paslaugas visiems temperatūros režimams. Atnaujinta sandėlių technika bei patyrę ir profesionalūs darbuotojai užtikrina kokybiškus ir efektyvius logistikos sprendimus klientams.
Informacija apie UAB „Baltic Logistic Solutions“
1391 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
788
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 983 €
25% uždirba 983-1278 €
25% uždirba 1278-1723 €
25% uždirba nuo 1723 €
Vadovas: Rolandas Plieda