Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „NĖGĖ“
More about company »

Sandėlio darbininkas

600-700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „NĖGĖ“

Darbo pobūdis

Reikalingi sandėlio darbininkai. Krovėjai, rūšiuotojai taip pat reikalingas autokrautuvo vairuotojas. Krovinių iškrovimas, rūšiavimas, pakrovimas į sunkiasvorius automobilius. Darbo laikas nuo 19 val. Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame.

Reikalavimai

Turėti patirties dirbant su autokrautuvu.

Atlyginimas

600-700 €/mėn. į rankas
UAB „NĖGĖ“

UAB „NĖGĖ“

UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę.
Informacija apie UAB „NĖGĖ“
909 €
Vid. atlyginimas bruto
72
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 732 €
25% uždirba 732-837 €
25% uždirba 837-1085 €
25% uždirba nuo 1085 €
Vadovas: Alvydas Murauskas