UAB „Tera group Europe“

Sandėlio darbuotoja (-as) - pakuotoja (-as)

700-900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Tera group Europe“
Prie savo komandos kviečiame prisijungti sandėlio darbuotoją-pakuotoją!

Darbo pobūdis:

  • Prekių priėmimas;
  • Siuntų atrinkimas ir pakavimas (iki 22 kg);
  • Lipdukų klijavimas;
  • Sandėlio inventoriaus rūšiavimas bei administravimas;
  • Švaros ir tvarkos palaikymas sandėlyje.

Reikalavimai:

  • Darbo sandėlyje patirtis (privalumas);
  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Sąžiningumas, atidumas, greita reakcija;
  • Gebėjimas dirbti komandoje.

Mes tau pažadame:

  • Darbą sparčiai besivystančioje įmonėje;
  • Draugišką, bendrų tikslų siekiančią komandą ir smagias veiklas;
  • Kompetenciją atitinkantį, konkurencingą atlygį.

Mes siūlome:

Darbo ir laisvalaikio balansas

Darbo grafikas nuo 08:00 iki 17:00 (Pirmadienis-penktadienis)

Biuras

Dušas Naujas, modernus sandėlys Tvarkinga darbo aplinka, optimali temperatūra ir šviesa Kava, arbata Užkandžiai ir skanėstai

Transportas

Patogi lokacija atvykti viešuoju transportu

Kiti privalumai

Draugiška, bendrų tikslų siekianti komanda Nuolaidos parduodamiems produktams Apmokymai nuo A iki Z

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas

Esame stabili, ilgametę darbo patirtį turinti įmonė. Jau 15 metų plėtojame veiklą elektroninės komercijos srityje. Šiuo metu ieškome sandėlio darbuotojo (-os), kuris (-i) papildytų mūsų šaunią komandą bei padėtų siekti bendrų tikslų.

informacija apie UAB „Tera group Europe“
2098 €
Vid. atlyginimas bruto
(38% didesnis už LT vidurkį)
33
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1545 €
25% uždirba 1545-1928 €
25% uždirba 1928-2192 €
25% uždirba nuo 2192 €