Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Davai“

Sandėlio darbuotojai (būtina anglų kalba)

4000-4600 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Danija - UAB „Davai“

Darbo pobūdis

Įmonė Davai Aps ieško darbuotojų sandėlio projektui Danijoje - 6960 Hvide Sande.
Darbas sandėlyje: iš gaunamų vėjo jėgainių detalių komplektuoti atskirus remontui skirtus paketus, pakuoti juos ant palečių ir parengti transportavimui.
Darbo pobūdis - nuolatinis, rotacijų pagrindu 6 savaitės Danijoje, 3 - namie.

Iš viso ieškome 8-10 papildomų darbuotojų.

Reikalavimai

  • analogiško darbo patirtis
  • anglų kalba, tiek žodžiu, tiek ir raštu
  • galiojantis vairuotojo pažymėjimas
  • autopakrautuvo teises
  • Visi aukščiau išvardinti reikalavimai yra PRIVALOMI, išskyrus autopakrautuvo teisės: įmonė sudaro galimybę patirties turintiems autopakrautuvo vairuotojams įgyti reikiamas teises.

Mes jums siūlome

  • danišką darbo sutartį ir kas dvi savaites mokamą darbo užmokestį
  • vienvietį kambarį rotacijos metu
  • suorganizuotą ir apmokėtą kelionę į Daniją ir namo
  • visas darbo priemones
  • reikalingus mokymus/sertifikatus

Kandidatuodami patvirtinate, kad jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad UAB „Davai“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų jūsų pateiktus asmens duomenis atrankų į darbo vietas tikslais, bei kad jūsų duomenys būtų saugomi UAB „Davai“ duomenų bazėje dvejus metus.

Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Priimame darbuotojus su ES certifikatu arba su sutikimu periodiniam testavimuisi.
Turtint neigiamą, Covid-19 testo rezultatą, karantinuotis atvykus į Daniją nereikia.

Daugiau informacijos

Atlyginimas

4000-4600 €/mėn. į rankas
150,- DKK val. + bonusai + viršvalandžiai
UAB „Davai“

UAB „Davai“

Davai Aps - tai Daniško kapitalo įmonė, vykdanti įvairius statybų bei gamybos projektus Danijoje bei kitose Skandinavijos šalyse.
informacija apie UAB Davai
4
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.