Amber staff

SANDĖLIO DARBUOTOJAI JUSTINIŠKĖSE

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Amber staff

Darbo pobūdis

Amber staff klientas - tarptautinė inžinerinė įmonė, dirbanti su klojiniais ir pastoliais darbui prie savo kolektyvo kviečia prisijungti sandelio darbuotoją darbui Justiniškėse.

Darbo pobūdis:
  • Pastolių krovimas
  • valymo ir priežiūros darbai
  • skaičiavimas, rūšiavimas
  • kiti pagalbiniai darbai;

Darbo laikas: (I-V) 7:30 h iki 16:30 h.

Reikalavimai darbuotojui

  • noras dirbti;
  • ne mažiau nei 18 metų;
  • fizinė ištvermė;
  • žalingų įpročių neturėjimas;
  • atsakingumas, punktualumas.

Įmonė siūlo

  • Darbą nuo pirmadienio iki penktadienio;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Galimybę kelti kvalifikaciją kartu kylant ir darbo užmokesčiui;
  • Visas socialines garantijas.

Dėl platesnės informacijos kreipkitės telefonui:

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas
Amber staff

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.