Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Amber staff

Sandėlio darbuotojai ( Krovos darbai, pagalbinio darbuotojo)

600-700 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Gargždai - Amber staff

Darbo pobūdis

Mūsų klientas Klaipėdos jūrų uosto įmonė ieško darbuotojų krovos bei pagalbiniams darbams atlikti.

Pagalbinių darbų pobūdis:
Teritorijos, uždarų ir atvirų sandėlių, pastatų, statinių, technologinės įrangos ir kt. šlavimas bei valymas.

Krovos darbų pobūdis:
  • sausumos ir vandens transporto priemonių iškrova, pakrova, valymas;
  • krovinių stropavimas;
  • krovinių tvirtinimas ir kiti su krovinių tvarkymu susiję darbai.
Darbo grafikas gali būti slenkantis arba viena pamaina nuo 8:00 iki 17:00.
Galime pasiūlyti kaip papildomą darbą prie krovinių tvirtinimo - trečiadieniais nuo 2:00 iki 14:00 ir sekmadieniais nuo 7:00 iki 16:00 valandos.
Kreiptis dėl darbo:
Skambinti tel.

Reikalavimai

Reikalavimai:
Darbštumas;
Atsakingas požiūris į darbą;
Be žalingų įpročių;

Mes jums siūlome

  • Atsakingas požiūris į darbuotoją;
  • Stabiliai ir laiku mokamas atlyginimas;
  • Galimybė rinktis patogiausią darbo grafiką.

Atlyginimas

600-700 €/mėn. į rankas
Amber staff

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.