Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MV GROUP
More about company »

SANDĖLIO DARBUOTOJAI (-OS) OLANDIJOJE

Užsienis: Olandija - MV GROUP

Darbo pobūdis

  • Maisto, buitinių prekių logistikos sandėlyje;
  • Prekių surinkimas su skeneriais, el. vežimėliais;
  • Krovos, rūšiavimo bei pakavimo darbai;
  • Darbai su krautuvu (pagal turimą patirtį);
  • Darbo vietos yra įvairiuose Olandijos miestuose.

Reikalavimai

  • Geros anglų kalbos žinios ( B1 lygis);
  • Stipri motyvacija dirbti, gebėjimas greitai mokytis ir dirbti be klaidų;
  • Darbo patirtis logistikos sandėlyje - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Darbdavys - patikima Olandijos įmonė;
  • Olandijos darbo sutartis su socialinėmis garantijomis;
  • Kas savaitę mokamas darbo užmokestis, nuo 10,5 eur/val. brutto;
  • Suteikiamas apgyvendinimas;
  • Suteikiamas transportas į/iš darbo.
MV GROUP

MV GROUP

UAB „TROMINA“

KOMPLEKSINĖS 3PL PASLAUGOS VERSLUI.
Savo klientams teikiame sandėliavimo, akcizinio sandėlio, prekių paruošimo, pristatymo, distribucijos ir transportavimo paslaugas. Mūsų veiklos teritorija apima visą Lietuvą.

ĮDARBINIMO UŽSIENYJE PASLAUGOS
Bendradarbiaujame su partneriais Vokietijoje ir Olandijoje, ir siūlome galimybę legaliai dirbti logistikos bei gamybos srityse.
Plačiau www.tromina.lt/karjera/ Taip pat teiraukitės tel.