UAB „Advantus“

Sandėlio darbuotojas (-a) (Darbas su El. Krautuvu)

700-800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Advantus“

Darbo pobūdis:

Siūlome laikiną darbą vienoje lyderiaujančių kompleksinės logistikos paslaugas teikiančių įmonių.

Darbo terminas iki Rugpjūčio mėnesio (su galimybe pasilikti ilgiau).

  • Prekių priėmimas/ išdavimas pagal sąskaitas;
  • Darbas su logistine kompiuterine įranga;
  • Priimtų prekių transportavimas į sandėlį;
  • Švaros ir tvarkos palaikymas prekių rinkimo vietose.

ELEKTROKRAUTUVO PAŽYMĖJIMAS – PRIVALUMAS.

DARBO LAIKAS:

Darbas pamainomis, keičiasi kiekvieną savaitę. (Esant poreikiui, galima derinti pamainas)

  • 06:00-15:00;
  • 08:00-17:00;
  • 10:00-19:00;
  • 15:00-00:00.

Darbo vieta: Marijampolės g. Garliavos sen., Kauno r.

Reikalavimai:

  • Fizinė ištvermė;
  • Greita orientacija, atidumas;
  • Atsakingumas, darbštumas;
  • Galimybė dirbti šaldytos (-18 C) ir vėsintos (+2 C) produkcijos sandėlyje;
  • Elektrokrautuvo pažymėjimas arba patirtis.

Įmonė siūlo:

  • Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Aprūpinimą šiltais darbo drabužiais ir avalyne;
  • Mokymus darbo vietoje;
  • Nemokamą kavą, arbatą, vaisius;
  • Dalinai apmokamą kelionę į/iš darbo;
  • Atlyginimą nuo 700-800e į rankas.

Atlyginimas

700-800 €/mėn. į rankas

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.