Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "JUSENA"
More about company »

Sandėlio darbuotojas (-a)

Nuo 600 Eur
Kaunas - UAB "JUSENA"

Darbo pobūdis

Prekių atrinkimas sandėlyje pagal užsakymo lapus, prekių paruošimas, prekių ženklinimas. Tvarkingas prekių sukomplektavimas, sandėlio tvarkos palaikymas.

Reikalavimai

Išsilavinimas vidurinis;
Panašaus darbo patirtis ne mažiau nei 1metai;
Kruopštumas, atidumas, greita orientacija;

Vairuotojo pažymėjimas ,,B'' kategorija. 3 kartus per savaitę reikia nuvežti su įmonės mikroautobusu prekes į parduotuves esančias Kaune.
Elektrinio krautuvo vairuotojo pažymėjimas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Draugišką kolektyvą, socialines garantijas, patrauklų atlyginimą.

Darbo laikas - penkios darbo dienos per savaitę, nuo 8-17 val.
Savaitgaliais nedirbame.
Darbo vieta: Draugystės g. 17, Kaunas.

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

Uždaroji akcinė bendrovė „Jusena“ įkurta 2000 m. kovo mėn. 6 d. Įmonės pagrindinės veiklos kryptys – didmeninė prekyba dekoratyviniais dirbiniais, suvenyrais, dovanomis, proginėmis ir Šventinėmis prekėmis.
Prekės realizuojamos visoje Lietuvoje parduodant jas didmeniniams pirkėjams ir prekybos cetrams.