Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Advantus"
More about company »

Sandėlio darbuotojas (-a)

Kaunas - UAB "Advantus"

Darbo pobūdis:

IEŠKOME DARBUOTOJŲ NORINČIŲ DIRBTI RUDENS LAIKOTARPIU!

Jūsų atsakomybės būtų:
  • Produkcijos pakrovimas, iškrovimas;
  • Produkcijos fasavimas, perrinkimas;
  • Sandėliavimo darbai;
  • Palečių vyniojimas;
  • Tvarkos palaikymas darbo vietoje;
  • Kiti pagalbiniai darbai.

Darbas gali būti viena, dviem arba naktinėmis pamainomis.
Darbas gali būti laikinas porai savaičių ir pastovus!
Darbo vieta: Taikos pr., Ateities pl., Centras, Dainava, Garliava.

Reikalavimai:

DARBŠTUMAS, ATIDUMAS;
LOJALUMAS, SĄŽININGUMAS;
ATSAKINGAS POŽIŪRIS Į DARBĄ;
NORAS IŠMOKTI NAUJŲ DALYKŲ;
GALIMYBĖ DIRBTI PAMAINOMIS.

Įmonė siūlo:

Visas socialines garantijas;
Laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.