Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "HEADEX"
More about company »

Sandėlio darbuotojas (-a)

Kaunas - UAB "HEADEX"

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome darbuotojų logistikos įmonėje! Tad jeigu ieškai ilgalaikio darbo arba darbo vasarai, šis pasiūlymas kaip tik Tau!
  • Darbas bus prie prekių skirstymo, nurinkimo, vyniojimo;
  • Prekių surinkimas pagal užsakymus (darbas su planšetėmis, skaneriais);
  • produkcijos krovimas ant palečių.

NEMOKAMAI VEŽAME ĮMONĖS TRANSPORTU (DARBAS KAUNO R.)
  • Darbo laikas: nuo 8:00 val., sekmadienis visada laisva, kita laisva savaitės eigoje.

Reikalavimai:

  • Noras dirbti ir GERAI užsidirbti;
  • Gera fizinė sveikata;
  • Greita orientacija ir darbo tempas, atidumas ir atsakingumas.

Įmonė Tau siūlo:

  • Darbą stabilioje ir socialiai atsakingoje kompanijoje;
  • Laiku mokamą atlygį bei priedus už sėkmingus darbo rezultatus;
  • Visas sąlygas profesionaliai tobulėti įgyjant vertingos patirties logistikos srityje;
  • Kelionės į/iš darbo išlaidų kompensavimą.

Siųsdami savo CV ,patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. arba numeriu .
Informacija apie UAB "HEADEX"
2055
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Povilas Variakojis