Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Jiezno UAB JUTA

SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A)

600-850 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Jiezno UAB JUTA

Darbo pobūdis

Prekių priėmimas/iškrovimas/atrinkimas/rūšiavimas, sandėlio tvarkos palaikymas.

Reikalavimai

  • Atsakingumas, atidumas ir sąžiningumas;
  • Sandėliavimo darbo patirtis (privalumas);
  • Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Darbą patikimoje, gerai žinomoje kompanijoje;
  • Laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • Geras darbo sąlygas bei draugišką kolektyvą.

Daugiau informacijos:
el.p.
tel.

Atlyginimas

600-850 €/mėn. į rankas

“JUTA” – sėkmingai dirbanti ir auganti, viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti didmenine bei mažmenine automobilių dalių, padangų, akumuliatorių prekyba bei teikianti serviso paslaugas.
informacija apie Jiezno UAB JUTA
1576 €
Vid. atlyginimas bruto
(3% didesnis už LT vidurkį)
165
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1269 €
25% uždirba 1269-1487 €
25% uždirba 1487-1816 €
25% uždirba nuo 1816 €