UAB „ONNINEN“

Sandėlio darbuotojas (-a)

Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „ONNINEN“

Darbo pobūdis

  • prekių priėmimas, surinkimas, atvežtų prekių išdėstymas;
  • suformuotų dokumentų patvirtinimas apskaitos
sistemoje;
  • bendros sandėlio tvarkos palaikymas ir jos užtikrinimas;
  • kitų sandėlio vadovo pavestų užduočių atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • vidurinis išsilavinimas;
  • panašaus darbo patirtis;
  • darbštumas, atsakingumas, atidumas, kruopštumas;
  • sugebėjimas dirbti komandoje;
  • mokėjimas dirbti kompiuteriu.

Įmonė siūlo

  • darbą socialiai atsakingoje tarptautinėje įmonėje;
  • skaidrią atlygio politiką bei konkurencingą atlyginimą;
  • darbo užmokesčio priedus, priklausančius nuo
įgyvendintų tikslų;
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Atranka bus vykdoma laikantis visų COVID-19 viruso prevencijos priemonių.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Onninen tiekia platų medžiagų asortimentą, suskirstydama visus pardavimus į keturis klientų segmentus: rangovai, pramonė, infrastuktūra bei mažmenininkai. Dirbame pramonės rinkoje nuo 1913 metų. Šiuo metu Onninen veikia: Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Lenkijoje ir Pabaltijyje, kur dirba 3.200 darbuotojų. Onninen OY yra Kesko Grupės dalis.

Teikiame kokybiškas paslaugas klientams, bei kasdieniniame darbe vadovaujamės skaidrumo, sąžiningumo, lygybės ir pagarbaus bendravimo principų.
informacija apie UAB „ONNINEN“
2478 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% didesnis už LT vidurkį)
90
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1795 €
25% uždirba 1795-2163 €
25% uždirba 2163-2658 €
25% uždirba nuo 2658 €