Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

Sandėlio darbuotojas (-a) - komplektuotojas (-a)

1470-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Koops mažmena“ Kauno filialas

Darbo pobūdis

Krovos darbai, prekių surinkimas, rūšiavimas ir pakavimas, tvarkos sandėlyje palaikymas.
Darbas - 5 darbo dienos per savaitę
Trukmė - 8 val
Dvi pamainos. Pirma pamaina: 6:00 iki 14:00 val. Antra pamaina: 14:00 iki 22:00 val

Reikalavimai darbuotojui

Sąžiningumas, darbštumas, tvarkingumas, atsakingumas ir kruopštumas. Privalumai: darbo sandėlyje patirtis.

Atlyginimas

1470-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB client

UAB „Koops mažmena“ Kauno filialas

Mažmeninė, didmeninė prekyba maisto ir ne maisto prekėmis
informacija apie UAB „Koops mažmena“ Kauno filialas
1822 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
97
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1215 €
25% uždirba 1215-1832 €
25% uždirba 1832-2310 €
25% uždirba nuo 2310 €