Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet
More about company »

Sandėlio darbuotojas (-a) - komplektuotojas (-a)

Vilnius - UAB Emplonet

Darbo pobūdis

  • Užtikrinti savalaikį visų reikiamų komplektuojančių medžiagų pateikimą į surinkimo liniją ir sklandų nepertraukiamą surinkimo linijos darbą;
  • Informuoti tiesioginį vadovą apie rizikas išnaudojant turimus resursus;
  • Atlikti komplektavimo metu atsiradusių atliekų rūšiavimą pagal aplinkosaugos reikalavimus;
  • Vykdyti kitus tiesioginio bei aukštesnių vadovo nurodymus.

Reikalavimai

  • Darbo sandėliavimo srityje patirtis;
  • Atsakingumas;
  • Fizinė ištvermė;
  • Gebėjimas dirbti komandoje.

Mes Jums siūlome

  • Darbą darbo dienomis (7:00-15:30);
  • Patogią darbo vietą su poilsio zona;
  • Draugiškus, padėti pasirengusius vadovus.

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris.

Emplonet teikia aukščiausios kokybės personalo atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančias verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Konfidencialumą garantuojame, susisieksime tik su atrinktais kandidatais.