Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Geralda“
More about company »

SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A)

Kretinga, Plungė - UAB „Geralda“

Darbo pobūdis

Prekių, žaliavų priėmimas
Sandėlio likučių kontrolė
Žaliavų išdavimas gamybai
Tvarkos ir švaros palaikymas darbo vietoje

Reikalavimai

Asmeniniai ir profesiniai reikalavimai:
Organizuotumas ir greita reakcija
Darbas komandoje ir asmeninė disciplina
Atsakomybė ir savarankiškumas
Darbo kompiuteriu įgūdžiai

Privalumai:
Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas
Analogiško darbo patirtis

Mes jums siūlome

Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes
Iniciatyvą ir atsakomybę skatinančią darbo aplinką
Darbą profesionalioje ir draugiškoje komandoje

UAB „Geralda“ – solidi, virš dvidešimt metų veikianti įmonė, subūrusi 100 darbuotojų kolektyvą.

UAB „Geralda“ specializuojasi lauko ir vidaus žvakių gamyboje. Esame didžiausia tokio profilio įmonė Lietuvoje ir turime puikias galimybes plėtrai.

Įmonė nuolatos investuoja į žinias, darbo sąlygų ir infrastruktūros gerinimą, pažangiausią gamybos įrangą, diegia šiuolaikinius verslo ir procesų valdymo modelius, kuria inovatyvius produktus.

Pagrindiniai įmonės sėkmingos veiklos principai:
Pagarba žmonėms ir supančiai aplinkai
Nuolatinis tobulėjimas
Komandinis darbas
informacija apie UAB „Geralda“
980 €
Vid. atlyginimas bruto
85
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 674 €
25% uždirba 674-914 €
25% uždirba 914-1172 €
25% uždirba nuo 1172 €