UAB „Reform Supply&Logistics“

Sandėlio darbuotojas (-a) - pakuotojas (-a)

Nuo 1250 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius, Širvintos - UAB „Reform Supply&Logistics“

Darbo pobūdis

  • Užsakymų surinkimas, pakavimas ir paruošimas išvežimui.
  • Sandėlio tvarkos užtikrinimas ir jos palaikymas.
  • Dalyvavimas inventorizacijose.

Darbo vieta randasi Transekspecijos sandėliuose, Galinės kaime, šalia autostrados Vilnius-Panevėžys.

Reikalavimai

Kruopštumas ir atidumas.
Elektrokrautuvo teisės (privalumas).
Darbo patirtis užsakymų surinkime (privalumas).

Mes jums siūlome

Patogų darbo laiką, nuo 8 val.iki 17 val.
Karjeros galimybes.
Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 1250 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Reform Supply&Logistics , UAB - skandinavų kapitalo įmonė, gaminanti virtuvės baldus. Įmonių grupė, kuriai priklauso Reform Supply&Logistics , UAB valdo parduotuves Danijoje, Vokietijoje, Jungtinėse Amerikos valstijose, o pardavimus vykdo visame pasaulyje. Daugiau info: www.reformcph.com/en/
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Reform Supply&Logistics“
1800 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
39
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1250 €
25% uždirba 1250-1350 €
25% uždirba 1350-2008 €
25% uždirba nuo 2008 €