Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „NNL termo“

Sandėlio darbuotojas (-a) (popietinis, vakarinis darbas sandelyje)

690-930 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „NNL termo“

Darbo pobūdis

  • Darbas atvėsintų maisto produktų (0/+6 C) sandėlyje;
  • Užsakymų komplektavimas;
  • Darbas prie maisto prekių skirstymo;
  • Darbas prie atvėsintos žuvies atrinkimo;
  • Svorių kėlimas (dėžės 2-25 kg);
  • Palečių apvyniojimas maistine plėvele;
  • Tvarkos palaikymas darbo vietoje;
  • Darbas ilgalaikio pobūdžio.

Darbo grafikas:
  • Pirmadienis ir ketvirtadienis (17:00 val. - 02:00 val.) darbas prie žuvies atrinkimo;
  • 3 d. d. darbas prie prekių skirstymo (13:00-22:00);
  • Šeštadienis visada laisva diena, kita laisva savaitės eigoje.

Galimas darbas pilnu etatu arba du vakarus per savaitę (I ir IV).

Reikalavimai

  • Gera fizinė sveikata;
  • Bent minimalūs matematiniai gebėjimai (skaičiuojant
dėžes, dauginant);
  • Atsakingumas ir atidumas;
  • Greitas darbo tempas.

Privalumai:
  • Panašaus arba fizinio darbo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Aprūpinimą šiltais darbo drabužiais ir avalyne;
  • Mokymus darbo vietoje;
  • Nemokamą kavą, arbatą, vaisius, bandeles;
  • Dalinai apmokamą kelionę į/iš darbo.

Atlyginimas

690-930 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo rezultatų.
2 d. d. dirbant prie žuvies atrinkimo atlyginimas fiksuotas - 35 eurai į rankas;
3 d. per sav. dirbant prie prekių skirstymo atlyginimas priklauso nuo rezultatų nuo 32 eurų.

NNL įmonių grupė teikia aukščiausios kokybės temperatūrinės logistikos paslaugas Lietuvoje ir Europoje: gabena, sandėliuoja, komplektuoja, ženklina produkciją, taip pat vienintelė Lietuvoje teikia kompleksinę šviežios žuvies ir jūros gėrybių logistikos paslaugą.
Kviečiame Tave tapti mūsų darnios, draugiškos komandos nariu!

Tel.
informacija apie UAB „NNL termo“
1563 €
Vid. atlyginimas bruto
(3% didesnis už LT vidurkį)
247
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1163 €
25% uždirba 1163-1395 €
25% uždirba 1395-1703 €
25% uždirba nuo 1703 €