Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Gi Group Lietuva
More about company »

Sandėlio darbuotojas (-a) tarptautinėje gamybos įmonėje

Nuo 550 Eur
Klaipėda, Gargždai - Gi Group Lietuva

Darbo pobūdis

  • šaldytų ir sausų produktų iškrovimas ir pakrovimas krautuvu;
  • tvarkos palaikymas;
  • žaliavų tiekimas gamybai;

Darbo vieta Gargžduose.

Įmonė suteikia tikrai dažnas pertraukėles, kurių metu galėsite atsipūsti, pažiūrėti televizorių, pasinaudoti kompiuteriu, paskaitinėti žurnalus ir pan.
Taip pat yra valgykla, kurioje maistas pigiau, nei ruoštis patiems namuose.
Įmonės autobusas veža iš visos Klaipėdos į darbo vietą.

Reikalavimai

  • atsakingumas;
  • ankstesnė patirtis su krautuvais (privalumas);
  • elektrokrautuvo vairuotojo pažymėjimas (privalumas).

Mes jums siūlome

  • pastovų darbą stabilioje tarptautinėje įmonėje;
  • geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą;
  • tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 550 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 40 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalių.

Kontaktinis asmuo: Inesa Adresas: Didžioji Vandens g. 20, Klaipėda

Daugiau informacijos apie mus rasite:
FB: Gi Group LT arba www.gigroup.lt.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.